Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to mg translation catalogue (24 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Register
mg: Hisoratra anarana

en: Suffix
mg: Tovana

en: Username
mg: Anarana

en: List
mg: Lisitra

en: Description
mg: Andinindininy

en: Article
mg: Lahatsoratra

en: Administration
mg: Mpandrindra

en: Comments
mg: Heviteny

en: More
mg: Tohiny

en: Help
mg: Fanampiana

en: Teaser
mg: Famintinana

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Comment
mg: Heviteny

en: User account
mg: Kaontin'ny mpampiasa

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Full comment
mg: Heviteny feno

en: Full content
mg: Anatiny feno

en: Make content sticky
mg: Paingory io lahatsoratra io

en: Make content unsticky
mg: Tsy paingorina io lahatsoratra io

en: Promote content to front page
mg: Asondroty eo @ pejy voalohany io lahatsoratra io

en: Taxonomy term page
mg: Pejin'ny teny ao amin'ny Taksonomia
