Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: List
mk: Листа

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: Comments
mk: Коментари

en: Help
mk: Помош

en: Roles
mk: Улоги

en: User account
mk: Корисничка сметка

en: Delete comment
mk: Бришење коментар
