Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to mn translation catalogue (33 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Register
mn: Бүртгүүлэх

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: More
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: File
mn: Файл

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Name
mn: Нэр

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Picture
mn: Зураг

en: Email
mn: Имэйл

en: Page title
mn: Хуудсын гарчиг

en: Logo
mn: Лого

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Comment
mn: Сэтгэгдэл

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
mn: @site хуудас засвартай байна. Удахгүй ажиллах тул түр хүлээгээд дахин хандана уу.

en: Unpublish comment
mn: Сэтэгдлийг үл нийтлэх

en: User account
mn: Хэрэглэгчийн хэсэг

en: Delete comment
mn: Сэтгэгдэл устгах

en: Search index
mn: Хайлтын индекс
