Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to my translation catalogue (42 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Register
my: မှတ်ပုံတင်ရန်

en: Username
my: အမည်

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Article
my: ဆောင်းပါး

en: Administration
my: စီမံခန့်ခွဲခြင်း

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: More
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Name
my: အမည်

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Help
my: အကူအညီ

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Teaser
my: နမူနာဖော်ပြချက်

en: Picture
my: ရုပ်ပုံ

en: Page title
my: စာမျက်နှာ၏ ခေါင်းစဉ်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: Count
my: ရေတွက်

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
my: @site ပြုပြင်ထိန်းသိမ်း နေပါသည်။ မကြာမီ ပြန်လည်အသုံးပြုနိုင်ပါမည်။ ကျေးဇူးတင်ပါသည်...

en: Tools
my: ကိရိယာများ

en: Full
my: အပြည့်အစုံ

en: Output format
my: မြင်တွေရမည့် ပုံစံ

en: Error message
my: အမှားဖြစ်ပေါ်မှု အသိပေးချက်

en: User account
my: အသုံးပြုသူ

en: Warning message
my: သတိပေးချက်

en: Delete comment
my: မှတ်ချက်အား ပယ်ဖျက်ရန်

en: Powered by Drupal
my: Drupal ဖြင့်ဖန်တီးသည်။

en: Main page content
my: အဓိကစာမျက်နှာပါ အကြောင်းအရာ

en: Status message
my: အခြေအနေပြစာသား

en: Full comment
my: မှတ်ချက် အပြည့်အစုံ

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ

en: Taxonomy term page
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး စာမျက်နှာ
