Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (162 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: List
nl: Lijst

en: Description
nl: Beschrijving

en: RSS feed
nl: RSS-feed

en: Article
nl: Artikel

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: More
nl: Meer

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: File
nl: Bestand

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Icon
nl: Pictogram

en: Picture
nl: Afbeelding

en: Email
nl: E-mail

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Close
nl: Sluiten

en: Full
nl: Volledig

en: Link color
nl: Linkkleur

en: Products
nl: Producten

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Timezone
nl: Tijdzone

en: Audio file
nl: Geluidsbestand

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: pending
nl: in wachtrij

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Tab Title
nl: Tabbladtitel

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Publish content
nl: Inhoud publiceren

en: Unpublish comment
nl: Reactie depubliceren

en: Member
nl: Lid

en: Error message
nl: Foutmelding

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Credentials
nl: Referenties

en: Ruby
nl: Robijnrood

en: Delete comment
nl: Reactie verwijderen

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Video file
nl: Filmbestand

en: Publish comment
nl: Reactie publiceren

en: @interval ago
nl: @interval geleden

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Delete content
nl: Inhoud verwijderen

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Status message
nl: Statusbericht

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Save comment
nl: Reactie opslaan

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Unpublish content
nl: Publicatie ongedaan maken

en: Make content sticky
nl: Inhoud vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Make content unsticky
nl: Inhoud niet vastgeplakt bovenaan de lijst maken

en: Promote content to front page
nl: Inhoud op de voorpagina zichtbaar maken

en: Remove content from front page
nl: Inhoud van de voorpagina verwijderen

en: Save content
nl: Inhoud opslaan

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Wide
nl: Breed

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: Block types
nl: Bloktypes

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: Public Files Directory
nl: Map voor publieke bestanden

en: Private Files Directory
nl: Map voor afgeschermde bestanden

en: Cards
nl: Kaarten

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
nl: d/m/Y - H:i

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Block the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) blokkeren

en: Cancel the selected user account(s)
nl: De geselecteerde gebruikersaccount(s) opheffen

en: Unblock the selected user(s)
nl: De geselecteerde gebruiker(s) activeren

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Links related to the active user account
nl: Links gerelateerd aan de actieve gebruikersaccount

en: Administrative task links
nl: Links voor beheertaken

en: Site information links
nl: Websitegegevens-links

en: Site section links
nl: Sectielinks van de site

en: User tool links, often added by modules
nl: Links voor hulpmiddelen, vaak toegevoegd door modules

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: Delete media
nl: Media verwijderen

en: Save media
nl: Media opslaan

en: Publish media
nl: Media publiceren

en: Unpublish media
nl: Media depubliceren

en: Use local images for reusable media.
nl: Gebruik lokale afbeeldingen voor herbruikbare media.

en: A locally hosted audio file.
nl: Een audiobestand gehost op deze website.

en: A locally hosted video file.
nl: Een videobestand gehost op deze website.

en: Remote video
nl: Externe video

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
nl: Een externe video van YouTube of Vimeo.

en: Media Library thumbnail (220×220)
nl: Mediabibliotheek miniatuur (220×220)

en: @interval hence
nl: @interval vanaf nu

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
nl: j  F  Y
