Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା
