Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Register
se: Ásat geavaheaddji

en: Username
se: Geavahannamma

en: Description
se: Čilgehus

en: File
se: Fiila

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Go to next page
se: Mana boahtte siidui

en: Help
se: Veahkki

en: Teaser
se: Ingreassa

en: Picture
se: Govva

en: Fields
se: Giettit

en: Close
se: Gidde

en: Video
se: Filbma

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid
