Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to si translation catalogue (21 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Register
si: ලියාපදිංචිවීම

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: Article
si: ලිපි

en: Administration
si: පාලනය

en: More
si: තව

en: File
si: ගොනුව

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: Picture
si: පින්තූරය

en: Count
si: එකතුව

en: Plain text
si: සරල වගන්ති

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
si: @site මෙම මොහොතේ අලුත් වැඩියා  කෙරෙමින් පවතී. ස්වල්ප මොහොතකින් අප නැවත පැමිණෙනු ඇත. රැදී සිටියට ස්තුතියි.

en: User account
si: ඔබගේ ගිණුම
