Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (99 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Register
sk: Registrovať

en: Suffix
sk: Prípona

en: Username
sk: Používateľské meno

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Article
sk: Článok

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Link
sk: Odkaz

en: Image
sk: Obrázok

en: Name
sk: Názov

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Picture
sk: Obrázok

en: Email
sk: E-mail

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Full
sk: Plný

en: Diff
sk: Rozdiel

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Products
sk: Produkty

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Timezone
sk: Časové pásmo

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: Administrator
sk: Administrátor

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Member
sk: Člen

en: Error message
sk: Chybová správa

en: User account
sk: Používateľský účet

en: Warning message
sk: Správa s upozornením

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: @interval ago
sk: pred @interval

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Status message
sk: Stavová správa

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Wide
sk: Široký

en: Block types
sk: Typy blokov

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Narrow
sk: Úzky

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.
