Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (43 entries)

en: Home
sl: Domov

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Register
sl: Registracija

en: Suffix
sl: Pripona

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: List
sl: Seznam

en: Description
sl: Opis

en: RSS feed
sl: RSS izvor

en: Article
sl: Članek

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Tags
sl: Oznake

en: File
sl: Datoteka

en: Link
sl: Povezava

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Label
sl: Oznaka

en: Preview
sl: Predogled

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: Picture
sl: Slika

en: Page title
sl: Naslov strani

en: Footer
sl: Noga

en: Roles
sl: Vloge

en: Comment
sl: Komentar

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Count
sl: Število

en: Plain text
sl: Golo besedilo

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sl: Spletno mesto @site je trenutno v vzdrževanju. Če ne bo težav, bo spletno mesto kmalu ponovno dosegljivo.Hvala za vaše razumevanje.

en: Close
sl: Zapri

en: Publish content
sl: Objavi vsebino

en: Unpublish comment
sl: Umakni komentar

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki

en: User account
sl: Uporabniški račun

en: Warning message
sl: Opozorilno sporočilo

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki

en: Delete comment
sl: Izbriši komentar

en: Search index
sl: Indeks iskanja

en: Publish comment
sl: Objavi komentar
