Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Administration
sq: Administrimi

en: Comments
sq: Komente

en: More
sq: Akoma

en: Tags
sq: Etiketat

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: Go to next page
sq: Shko tek faqja në vazhdim

en: Preview
sq: Shikoje

en: Help
sq: Ndihmë

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: URL
sq: Adresa URL

en: Picture
sq: Fotografia

en: Page title
sq: Titulli i faqes

en: Logo
sq: Stema

en: Footer
sq: Fund'faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: Comment
sq: Komenti

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Count
sq: Numri

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sq: @site për momentin është në riparim. Do të kthehemi përsëri së shpejti. Ju faleminderit për durimin.

en: Link color
sq: Ngjyra e lidhjes

en: Unpublish comment
sq: Fshihe komentin

en: User account
sq: Profili i përdoruesit

en: Warning message
sq: Mesazh paralajmërues

en: Delete comment
sq: Elemino komentin

en: Powered by Drupal
sq: Fuqizuar nga Drupal

en: Taxonomy term page
sq: Faqja e termit Taksonomi
