Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to sr translation catalogue (74 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Username
sr: Корисничко име

en: List
sr: Листа

en: Description
sr: Опис

en: Article
sr: Чланак

en: More
sr: Више

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Icon
sr: Икона

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Page title
sr: Наслов стране

en: Logo
sr: Лого

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Comment
sr: Коментар

en: Promoted to front page
sr: Постави на насловну страну

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sr: @site је тренутно на одржавању. Ускоро би требало да буде враћен у функцију. Хвала на стрпљењу.

en: Sort Criteria
sr: Критеријум сортирања

en: Link color
sr: Боја линкова

en: Output format
sr: Излазни формат

en: Administrator
sr: Администратор

en: Publish content
sr: Објави садржај

en: Error message
sr: Порука о грешци

en: Main navigation
sr: Главна навигација

en: Warning message
sr: Порука о упозорењу

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови

en: Your virtual face or picture.
sr: Ваше витуелно лице или фотографија.

en: Breadcrumbs
sr: Навигација са путањом

en: Status messages
sr: Статусне поруке

en: Main page content
sr: Главни садржај странице

en: Status message
sr: Статусна порука

en: Full comment
sr: Пун коментар

en: Full content
sr: Пун садржај

en: Promote content to front page
sr: Постави садржај на насловну страну

en: Remove content from front page
sr: Уклони садржај са насловне стране

en: Basic page
sr: Основна страна

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sr: Користи <em>основне странице</em> за статичне садржаје, као што је страница 'О нама'.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sr: Користи <em>чланке</em> за садржаје за које су временски осетљиби. Као што су вести, саопштења за јавност или странице блога.

en: Wide
sr: Широко

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML

en: Site branding
sr: Лого

en: Default comments
sr: Подразумевани коментари

en: Allows commenting on content
sr: Омогућава коментарисање садржаја

en: Submitted by @author_name on @date
sr: Поднео @author_name на дан @date

en: HTML Date
sr: <em>HTML</em> тип датума

en: HTML Datetime
sr: <em>HTML</em> тип датум/време

en: HTML Month
sr: <em>HTML</em> тип месеца

en: HTML Week
sr: <em>HTML</em> тип седмице

en: HTML Year
sr: <em>HTML</em> тип године

en: HTML Yearless date
sr: <em>HTML</em> тип датума без године

en: Default long date
sr: Подразумевани дуги тип датума

en: Default short date
sr: Подразумевани кратки тип датума

en: User account menu
sr: Мени корисничког налога

en: Cancel the selected user account(s)
sr: Укини налоге изабраних корисника

en: Unblock the selected user(s)
sr: Одблокирај изабране корисникe

en: Basic block
sr: Основни блок

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sr: Унеси листу одвојену зарезом. На пример: Амстердам, Мексико Сити, "Кливленд, Охајо"

en: Basic HTML
sr: Основни HTML

en: Restricted HTML
sr: Ограничени ХТМЛ

en: Max 1300x1300
sr: Максимално 1300x1300

en: Max 2600x2600
sr: Максимално 2600x2600

en: Max 325x325
sr: Максимално 325x325

en: Max 650x650
sr: Максимално 650x650

en: Narrow
sr: Уско

en: View or edit the configuration.
sr: Погледајте или уредите подешавања.

en: Add, rearrange or remove filters.
sr: Додај, пресложи или уклони филтере.

en: Sort actions
sr: Акције сортирања

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
sr: Додај, пресложи или уклони правила сортирања.
