Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (45 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Title
ug: تىما

en: Register
ug: تىزىملىتىش

en: Suffix
ug: قوشۇمچە

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Article
ug: ماقالە

en: Comments
ug: ئىنكاسلار

en: More
ug: داۋامى

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: File
ug: ھۆججەت

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Name
ug: ئىسىم

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Label
ug: بەلگە

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Background Image
ug: تەگلىك سۈرىتى

en: URL
ug: ئادرېس

en: Picture
ug: سۈرەت

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Page title
ug: بەت تېمىسى

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Comment
ug: ئىنكاس

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: Count
ug: قېتىم سانى

en: Plain text
ug: ئادەتتىكى تكىست

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ug: تور بېكەت يېڭىلىنىۋاتىدۇ......@

en: Close
ug: يېپىش

en: Full
ug: تولۇق

en: Timezone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Publish content
ug: مەزمۇن ئېلان قىلىش

en: Error message
ug: خاتالىق

en: User account
ug: ئەزا ھساباتى

en: Warning message
ug: ئەسكەرتىش

en: Search index
ug: ئىزدەش

en: Powered by Drupal
ug: سۇپىسىدىن پايدىلنىپ قۇرۇلدى Drupal

en: Full comment
ug: باھانىڭ ھەممىسىنى كۆرسىتىش

en: Full content
ug: تولۇق مەزمۇنى

en: Save content
ug: مەزمۇن ساقلاش

en: Basic page
ug: ستاتىك بەت

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
