Stratus Meridian Developer Portal (3.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (68 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Register
az: Qeydiyyatdan keçin

en: Suffix
az: Suffiks

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: Article
az: Məqalə

en: Administration
az: İdarəetmə

en: Comments
az: Şərhlər

en: More
az: Daha çox

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: File
az: Fayl

en: Image
az: Şəkil

en: Name
az: Ad

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Preview
az: Önizləmə

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: Icon
az: İconka

en: Teaser
az: Tizer

en: Picture
az: Şəkil

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Logo
az: loqo

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Roles
az: Rollar

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Fields
az: Sahələr

en: Count
az: Say

en: Plain text
az: Adi mətn

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
az: @site hazırda təmirdədir. Tezliklə qayıtmalıyıq. Səbr etdiyiniz üçün təşəkkürlər.

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort Criteria
az: Çeşidləmə meyarları

en: Close
az: Bağlı

en: Full
az: Tam

en: Output format
az: Çıxış formatı

en: Timezone
az: Saat qurşağı

en: Edit profile
az: Profili redaktə edin

en: Publish content
az: Məzmunu dərc edin

en: Unpublish comment
az: Şərhi dərcdən çıxarın

en: Error message
az: Xəta mesajı

en: User account
az: İstifadəçi hesabı

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Warning message
az: Xəbərdarlıq mesajı

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Delete comment
az: Şərhi silin

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: Video file
az: Video fayl

en: Publish comment
az: Şərhi dərc edin

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Compact
az: Kompakt

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Delete content
az: Məzmunu silin

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu

en: Status message
az: Status mesajı

en: Full comment
az: Tam şərh

en: Save comment
az: Şərhi yadda saxla

en: Full content
az: Tam məzmun
