Stratus Meridian Developer Portal (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (53 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Article
az: Məqalə

en: Comments
az: Şərhlər

en: On
az: Aktiv

en: Tags
az: Teqlər

en: view
az: görünüş

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Password
az: Parol

en: Image
az: Şəkil

en: Category
az: Kateqoriya

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Picture
az: Şəkil

en: All
az: Hammısı

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Footer
az: Aşağı hissə

en: Comment
az: Şərh

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: Plain text
az: Adi mətn

en: Desc
az: azaldın

en: User login
az: Loqin

en: Sort by
az: Sırala

en: Full
az: Tam

en: Your message has been sent.
az: Mesajınız göndərildi.

en: White
az: Ağ

en: Document
az: Sənəd

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Block description
az: Blok təsviri

en: Copyright
az: Müəllif hüququ

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Block type
az: Blok növü

en: Web services
az: Veb xidmətləri

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Search form
az: Axtarış forması

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Your virtual face or picture.
az: Virtual üzünüz və ya şəkliniz.

en: Slate
az: Şifer

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
