Stratus Meridian Developer Portal (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (24 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Article
gu: લેખ

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: On
gu: ચાલુ

en: view
gu: જુઓ

en: Advanced options
gu: ઉચ્ચતર વિકલ્પો

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Category
gu: શ્રેણી

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Picture
gu: ચિત્ર

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: All
gu: બધા

en: Page title
gu: પાનાનું શીર્ષક

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Plain text
gu: સાદું લખાણ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Web services
gu: વેબ સેવાઓ

en: Ice
gu: બરફ
