Small ads (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (32 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Language
ast: Llingua

en: Categories
ast: Categoríes

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Types
ast: Tribes

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: edit
ast: editar

en: Taxonomy term
ast: Taxonomía del términu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Advanced search
ast: Gueta avanzada

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Inline
ast: Incluyíu na llinia

en: Visibility
ast: Visibilidá

en: Comment
ast: Comentariu

en: Owner
ast: Dueñu

en: Authored on
ast: Autoría en

en: Languages
ast: Llingües

en: Date created
ast: Data de creación
