Small ads (2.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (75 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Categories
sk: Kategórie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Links
sk: Odkazy

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Types
sk: Typy

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Advanced search
sk: Pokročilé vyhľadávanie

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Inline
sk: V riadku

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: 1 year
sk: 1 rok

en: Desc
sk: Zostupne

en: Owner
sk: Vlastník

en: Latest
sk: Najnovšie

en: Latitude
sk: Zemepisná šírka

en: Longitude
sk: Zemepisná dĺžka

en: Your search yielded no results.
sk: Nenašli sa žiadne výsledky.

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Languages
sk: Jazyky

en: Scope
sk: Rozsah

en: Changed
sk: Zmenené

en: Date created
sk: Dátum vytvorenia

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: Apply
sk: Použiť

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: @count months
sk: @count mesiace

en: Offset
sk: Ofset

en: Containing any of the words
sk: Obsahuje niektoré zo slov

en: Containing the phrase
sk: Obsahuje frázu

en: Containing none of the words
sk: Neobsahuje tieto slová

en: Only of the type(s)
sk: Len typu

en: Keyword relevance
sk: Relevancia kľúčových slov

en: Number of comments
sk: Počet komentárov

en: Member
sk: Člen

en: Add @type
sk: Pridať @type

en: More...
sk: Viac...

en: Test mode
sk: Testovací režim

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: - Any -
sk: - Akýkoľvek -

en: Comment count
sk: Počet komentátov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Offer
sk: Ponuka

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: The main body text of the node.
sk: Hlavný text tela uzlu.

en: Search result
sk: Výsledok vyhľadávania

en: Asc
sk: Vzostupne

en: With selection
sk: S výberom

en: Plural label
sk: Plurálne označenie
