Small ads (2.0.0-beta3) - en to el translation catalogue (72 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Submit
el: Υποβολή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Language
el: Γλώσσα

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Links
el: Σύνδεσμοι

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Types
el: Τύποι

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: edit
el: επεξεργασία

en: Taxonomy term
el: Όρος ταξινόμισης

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Advanced search
el: Σύνθετη αναζήτηση

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Visibility
el: Ορατότητα

en: %time ago
el: %time πριν

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Desc
el: Φθί

en: Owner
el: Ιδιοκτήτης

en: @count comments
el: @count σχόλια

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Your search yielded no results.
el: Η αναζήτησή σας δεν έδωσε αποτελέσματα.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Created date
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: Authored on
el: Συντάχθηκε στις

en: Languages
el: Γλώσσες

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Date created
el: Ημερομηνία δημιουργίας

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Last changed
el: Τελευταία τροποποίηση:

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Containing any of the words
el: Να περιέχει οποιαδήποτε από τις λέξεις

en: Containing the phrase
el: Να περιέχει τη φράση

en: Containing none of the words
el: Να μην περιέχει καμία από τις λέξεις

en: Only of the type(s)
el: Μόνο των τύπων

en: Keyword relevance
el: Συνάφεια λέξεων-κλειδιών

en: Number of comments
el: Αριθμός σχολίων

en: Add @type
el: Προσθήκη @type

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: - Any -
el: - Οποιοδήποτε -

en: Comment count
el: Μετρητής σχολίων

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Edit URL
el: Επεξεργασία URL

en: The main body text of the node.
el: Το κύριο σώμα κειμένου του κόμβου.

en: Search result
el: Αποτελέσματα αναζήτησης

en: Asc
el: Αύξ

en: Full HTML
el: Πλήρης HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
el: Ημερομηνία στη μορφή CCYYMMDD.

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Lists (Views)
el: Λίστες (Views)
