Small ads (2.0.0-beta3) - en to jv translation catalogue (51 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Submit
jv: Kirim

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Language
jv: Basa

en: Categories
jv: Kategori

en: Edit
jv: Sunting

en: Links
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: Types
jv: Tipe

en: Category
jv: Kategori

en: Settings
jv: Sétingan

en: edit
jv: sunting

en: Taxonomy term
jv: Taksonomi tetembungan

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Advanced search
jv: Golékan mahir

en: User
jv: Panganggo

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Visibility
jv: Sing dikétokne

en: %time ago
jv: %time kepengker

en: Advanced
jv: Mahir

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Owner
jv: Sing duwé

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Languages
jv: Bāsā-bāsā

en: Date created
jv: Tanggal digawé

en: Containing any of the words
jv: Isiné sembarang tembung

en: Containing the phrase
jv: Isiné wāndā

en: Containing none of the words
jv: Ora ānā isiné tetembungan

en: Only of the type(s)
jv: Namung jinising

en: Keyword relevance
jv: Gumantung tembung kunci

en: Number of comments
jv: Jumlah komèntar

en: Search index
jv: Nggolèki indeks

en: - Any -
jv: - Sembarang -

en: Comment count
jv: Jumlah komèntar

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Edit URL
jv: Sunting URL

en: The main body text of the node.
jv: Isi teks utama node.

en: Search result
jv: Kasil panggolékan

en: Asc
jv: Urut Maju

en: Date in the form of CCYYMMDD.
jv: Tanggal nang format CCYYMMDD.
