Small ads (2.0.0-beta4) - en to fi translation catalogue (80 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Submit
fi: Lähetä

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Language
fi: Kieli

en: Categories
fi: Kategoriat

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Links
fi: Linkit

en: Reset
fi: Palauta

en: Weight
fi: Paino

en: Image
fi: Kuva

en: Types
fi: Tyypit

en: Category
fi: Kategoria

en: Settings
fi: Asetukset

en: edit
fi: muokkaa

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Advanced search
fi: Tarkempi haku

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Url
fi: Osoite

en: Inline
fi: Avoin

en: Visibility
fi: Näkyvyys

en: Comment
fi: Kommentti

en: %time ago
fi: %time sitten

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Owner
fi: Omistaja

en: @count comments
fi: @count kommenttia

en: Latest
fi: Viimeisin

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Your search yielded no results.
fi: Hakusi ei tuottanut tuloksia.

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Created date
fi: Luontipäivä

en: Authored on
fi: Luotu

en: Languages
fi: Kielet

en: Scope
fi: Kohde

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Date created
fi: Luontipäivämäärä

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Last changed
fi: Viimeksi muokattu

en: Apply
fi: Käytä

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: Containing any of the words
fi: Sisältää minkä tahansa sanoista

en: Containing the phrase
fi: Sisältää lauseen

en: Containing none of the words
fi: Ei sisällä sanoja

en: Only of the type(s)
fi: Vain tyyppiä/tyyppejä

en: Keyword relevance
fi: Hakusanan osuvuus

en: Number of comments
fi: Kommenttien määrä

en: Member
fi: Jäsen

en: Add @type
fi: Lisää @type

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Search index
fi: Haun indeksi

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: @interval ago
fi: @interval sitten

en: - Any -
fi: - Kaikki -

en: Comment count
fi: Kommenttien lukumäärä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Offer
fi: Tarjous

en: Edit URL
fi: Muokkaa URLia

en: The main body text of the node.
fi: Solmun sisältö

en: Search result
fi: Hakutulos

en: %time hence
fi: %time siten

en: Master
fi: Isäntä

en: Full HTML
fi: Täysi HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fi: Päivämäärä muodossa CCYYMMDD.

en: With selection
fi: Valinnalla

en: Lists (Views)
fi: Listaukset (Views)
