Small ads (2.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (70 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Content
lt: Turinys

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Categories
lt: Kategorijos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Links
lt: Nuorodos

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Types
lt: Tipai

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: User
lt: Narys

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Comment
lt: Komentaras

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Advanced
lt: Papildomai

en: 1 year
lt: 1 metai

en: Owner
lt: Savininkas

en: @count comments
lt: @count komentarai

en: Latest
lt: Data

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Posted by
lt: Paskelbė

en: Languages
lt: Kalbos

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: More...
lt: Daugiau..

en: Ads
lt: Reklamos

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: With selection
lt: Su pasirinktais
