Small ads (2.0.0-beta5) - en to hr translation catalogue (58 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Submit
hr: Pošalji

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Language
hr: Jezik

en: Categories
hr: Kategorije

en: Edit
hr: Uredi

en: Links
hr: Poveznice

en: Reset
hr: Poništi

en: Weight
hr: Težina

en: Image
hr: Slika

en: Types
hr: Vrste

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: edit
hr: uredi

en: Taxonomy term
hr: Pojam taksonomije

en: Label
hr: Oznaka

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Advanced search
hr: Napredna pretraga

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Inline
hr: U istom redu

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Comment
hr: Komentar

en: %time ago
hr: prije %time

en: Advanced
hr: Napredno

en: 1 year
hr: 1 godina

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: @count comments
hr: @count komentara

en: Your search yielded no results.
hr: Nema rezultata za vaše pretraživanje.

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Languages
hr: Jezici

en: Date created
hr: Nadnevak stvaranja

en: Apply
hr: Primjeni

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: Containing any of the words
hr: Sadrži bilo koju od riječi

en: Containing the phrase
hr: Sadrži frazu

en: Containing none of the words
hr: Ne sadrži nijednu od riječi

en: Only of the type(s)
hr: Samo ove vrste

en: Keyword relevance
hr: Značaj ključne riječi

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: Add @type
hr: Dodaj @type

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: Edit URL
hr: Uredi URL

en: The main body text of the node.
hr: Glavni sadržaj unosa.

en: Search result
hr: Rezultati pretraživanja

en: Asc
hr: Uzlazno
