Small ads (2.0.0-beta5) - en to hy translation catalogue (41 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Language
hy: Լեզու

en: Categories
hy: Կատեգորիաներ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Links
hy: Հղումներ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Types
hy: Տեսակներ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Taxonomy term
hy: Տաքսոնոմիա տերմին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Advanced search
hy: Ընդլայնված որոնում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Inline
hy: Ներկառուցված

en: Visibility
hy: Տեսանելիություն

en: Comment
hy: Մեկնաբանություն

en: %time ago
hy: %time առաջ

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Languages
hy: Լեզուներ

en: Date created
hy: Ամսաթիվը ստեղծված է

en: Number of comments
hy: Մեկնաբանությունների քանակը

en: Add @type
hy: Ավելացնել @type

en: @interval ago
hy: @interval առաջ

en: Edit URL
hy: Փոփոխել հղումը

en: @interval hence
hy: @interval անց
