Small ads (2.0.0-beta5) - en to mg translation catalogue (14 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Submit
mg: Manaiky

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Taxonomy term
mg: Teny ao amin'ny Taksonomia

en: User
mg: Mpampiasa

en: Comment
mg: Heviteny

en: Search index
mg: Pejy fikarohana

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana
