Small ads (2.0.0-beta5) - en to se translation catalogue (17 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Image
se: Govva

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: User
se: Geavaheaddji

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: Languages
se: Gielat
