Small ads (2.0.0-beta6) - en to th translation catalogue (43 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Next
th: ถัดไป

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Links
th: ลิงก์

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Keywords
th: คำค้นหา

en: ID
th: ไอดี

en: Advanced search
th: ค้นหาแบบละเอียด

en: All
th: ทั้งหมด

en: Visibility
th: การมองเห็น

en: %time ago
th: %time ก่อนหน้า

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Created date
th: วันที่สร้าง

en: Listing
th: ลิสติ้งธุรกิจ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Containing any of the words
th: มีคำใดคำหนึ่งต่อไปนี้

en: Containing the phrase
th: มีวลี

en: Containing none of the words
th: ไม่มีคำเหล่านี้

en: Only of the type(s)
th: เฉพาะชนิดเนื้อหา

en: Keyword relevance
th: คีย์เวิร์ดที่สัมพันธ์กัน

en: Number of comments
th: จำนวนความเห็น

en: Member
th: สมาชิก

en: Add @type
th: เพิ่ม @type

en: - Any -
th: - อื่น ๆ -

en: Comment count
th: จำนวนความคิดเห็น

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Edit URL
th: แก้ไข URL

en: Date in the form of CCYYMMDD.
th: วันที่ในรูปแบบของ CCYYMMDD
