Small ads (2.0.0-rc1) - en to bo translation catalogue (66 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Image
bo: པར་རིས

en: Types
bo: རིགས

en: Category
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་འཚོལ་བཤེར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: All
bo: ཡོངས

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ

en: 1 year
bo: ལོ་ 1

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: @count comments
bo: དཔྱད་གཏམ@count།

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Created date
bo: གསར་འཛུགས་ཀྱི་ཟླ་ཚེས

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1

en: @count months
bo: ཟླ་བ་ @count

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Containing any of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་རུང་ཞིག་ཡོད་པ

en: Containing the phrase
bo: ཚིག་འདི་ཡོད་པ

en: Containing none of the words
bo: ཡི་གེ་འདི་དག་ནས་གང་ཡང་མེད་པ

en: Only of the type(s)
bo: རིགས་འདི་དག་ཁོ་ན་ཡིན་པ

en: Keyword relevance
bo: གནད་ཚིག་གི་འབྲེལ་བ

en: Number of comments
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས་འབོར

en: Add @type
bo: @type་ཁ་སྣོན

en: More...
bo: དེ་ལས་མང་བ།...

en: Search index
bo: དཀར་ཆག་ནང་དུ་འཚོལ་བ

en: No results
bo: མཇུག་འབྲས་མེད

en: - Any -
bo: - གང་རུང-

en: Comment count
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་གྲངས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Date in the form of CCYYMMDD.
bo: CCYYMMDD་རྣམ་པའི་ཟླ་ཚེས།
