Small ads (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (64 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Edit
eu: Editatu

en: Links
eu: Estekak

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Types
eu: Motak

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: edit
eu: editatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: ID
eu: IDa

en: Advanced search
eu: Bilaketa aurreratua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: All
eu: Guztiak

en: Page
eu: Orria

en: Url
eu: URLa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Desc
eu: Beheraka

en: @count comments
eu: @count iruzkin

en: Your search yielded no results.
eu: Zure bilaketak ez du emaitzik

en: Created date
eu: Sortze data

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Last changed
eu: Azken aldaketa

en: Apply
eu: Ezarri

en: @count months
eu: @count hilabete

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Containing any of the words
eu: Hauetako edozein hitz daukana

en: Containing the phrase
eu: Esaldia daukana

en: Containing none of the words
eu: Hauetako hitzik ez daukana

en: Only of the type(s)
eu: Mota hauetakoa bakarrik

en: Number of comments
eu: Iruzkin kopurua

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: - Any -
eu: -Edozein-

en: Comment count
eu: Iruzkin zenbaketa

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Asc
eu: Goraka

en: Full HTML
eu: HTML Guztia

en: With selection
eu: Aukeraketarekin
