Small ads (2.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (37 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Content
nn: Innhald

en: Description
nn: Beskriving

en: Language
nn: Språk

en: Categories
nn: Kategoriar

en: Edit
nn: Rediger

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Weight
nn: Vekt

en: Image
nn: Bilete

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Advanced search
nn: Avansert søk

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Comment
nn: Kommentar

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Your search yielded no results.
nn: Søket ditt ga ingen treff.

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Languages
nn: Språk

en: Apply
nn: Bruk

en: Containing any of the words
nn: Som inneheld kva som helst av dei følgjande orda

en: Containing the phrase
nn: Som inneheld frasen

en: Containing none of the words
nn: Som inneheld ingen av orda

en: Only of the type(s)
nn: Berre av typen/typane

en: Search index
nn: Søkeindeks

en: - All -
nn: - Alle -

en: Search result
nn: Søkeresultat
