Small ads (2.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (25 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Submit
sr: Пошаљи

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: Categories
sr: Категорије

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Comment
sr: Коментар

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Languages
sr: Језици

en: Changed
sr: Промењен

en: - Any -
sr: - Сваки -

en: Full HTML
sr: Комплетан HTML
