Small ads (2.0.0-rc2) - en to ht translation catalogue (21 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Language
ht: Lang

en: Image
ht: Imaj

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: All
ht: Tout

en: Page
ht: Paj

en: Comment
ht: Komantè

en: Desc
ht: Des

en: Languages
ht: Lang

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont

en: Full HTML
ht: HTML konplè

en: Lists (Views)
ht: Lis (Afichaj)
