Small ads (2.0.0-rc2) - en to sv translation catalogue (84 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Submit
sv: Skicka

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Language
sv: Språk

en: Categories
sv: Kategorier

en: Edit
sv: Redigera

en: Links
sv: Länkar

en: Reset
sv: Återställ

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Types
sv: Typer

en: Category
sv: Kategori

en: Settings
sv: Inställningar

en: edit
sv: redigera

en: Taxonomy term
sv: Taxonomiterm

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Keywords
sv: Nyckelord

en: Advanced search
sv: Avancerad sökning

en: User
sv: Användare

en: All
sv: Alla

en: Page
sv: Sida

en: Url
sv: URL

en: Inline
sv: Löpande

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Comment
sv: Kommentar

en: %time ago
sv: %time sedan

en: Authored by
sv: Författad av

en: Advanced
sv: Utökad

en: 1 year
sv: 1 år

en: Desc
sv: Fallande

en: @count comments
sv: @count kommentarer

en: Latest
sv: Senaste

en: Latitude
sv: Latitud

en: Longitude
sv: Longitud

en: Your search yielded no results.
sv: Din sökning gav inget resultat.

en: Coordinates
sv: Koordinater

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Created date
sv: Skapad datum

en: Languages
sv: Språk

en: Scope
sv: Omfattning

en: Changed
sv: Ändrad

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: 1 month
sv: 1 månad

en: Last changed
sv: Senast ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: 1 week
sv: 1 vecka

en: @count months
sv: @count månader

en: Offset
sv: Kompensera

en: Containing any of the words
sv: Innehåller något av orden

en: Containing the phrase
sv: Innehåller frasen

en: Containing none of the words
sv: Innehåller inget av orden

en: Only of the type(s)
sv: Endast av typen/typerna

en: Keyword relevance
sv: Sökordsrelevans

en: Number of comments
sv: Antal kommentarer

en: Member
sv: Medlem

en: Add @type
sv: Lägg till @type

en: More...
sv: Mer...

en: Test mode
sv: Testläge

en: Search index
sv: Sökindex

en: No results
sv: Inget resultat

en: @interval ago
sv: @interval sedan

en: - Any -
sv: - Alla -

en: Comment count
sv: Antal kommentarer

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Edit URL
sv: URL för redigering

en: Search result
sv: Sökresultat

en: Asc
sv: Stigande

en: %time hence
sv: %time från nu

en: Master
sv: Huvud

en: Full HTML
sv: Fullständig HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
sv: Datum på formen ÅÅÅÅMMDD.

en: With selection
sv: Med urval

en: @interval hence
sv: @interval därav
