Small ads (2.0.0-rc3) - en to si translation catalogue (18 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Types
si: වර්ග

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Languages
si: භාෂා

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
