Small ads (2.0.0-rc5) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Submit
sq: Dërgo

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Language
sq: Gjuha

en: Categories
sq: Kategoritë

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Types
sq: Llojet

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: edit
sq: ndrysho

en: Taxonomy term
sq: Term i taxonomy

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Advanced search
sq: Kërkim i detajuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: All
sq: Të gjitha

en: Page
sq: Faqe

en: Url
sq: Adresa Url

en: Visibility
sq: Dukshmëria

en: Comment
sq: Komenti

en: %time ago
sq: %time më parë

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Languages
sq: Gjuhët

en: Containing any of the words
sq: Përmban një nga fjalët

en: Containing the phrase
sq: Përmban frazën

en: Containing none of the words
sq: Nuk përmban asnjë nga këto fjalë

en: Only of the type(s)
sq: Vetëm i llojit(eve)

en: Keyword relevance
sq: Rëndësia sipas fjalë kyçit

en: Number of comments
sq: Numri i komenteve
