Small ads (2.0.1) - en to gl translation catalogue (67 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Public
gl: Público

en: Categories
gl: Categorías

en: Edit
gl: Editar

en: Links
gl: Ligazóns

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Image
gl: Imaxe

en: Types
gl: Tipos

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Taxonomy term
gl: Termo de taxonomía

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Advanced search
gl: Busca avanzada

en: User
gl: Usuario/a

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Good
gl: Bo

en: Inline
gl: En liña

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Comment
gl: Comentario

en: %time ago
gl: hai %time

en: Authored by
gl: Creado por

en: @count comments
gl: @count comentarios

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Created date
gl: Data de creación

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Languages
gl: Idiomas

en: plus
gl: máis

en: Changed
gl: Cambiado

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: 1 week
gl: 1 semana

en: Service
gl: Servizo

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Containing any of the words
gl: Contendo calquera das palabras

en: Containing the phrase
gl: Que conteña a frase

en: Containing none of the words
gl: Que non conteña ningunha das palabras

en: Only of the type(s)
gl: Só do(s) tipo(s)

en: Keyword relevance
gl: Relevancia da clave

en: Number of comments
gl: Número de comentarios

en: Add @type
gl: Engadir @type

en: More...
gl: Máis

en: Temporary
gl: Temporal

en: Search index
gl: Índice de busca

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Comment count
gl: Conta dos comentarios

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Edit URL
gl: Editar URL

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Full HTML
gl: HTML completo

en: Lists (Views)
gl: Listas (Vistas)
