Small ads (2.0.1) - en to hu translation catalogue (96 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Language
hu: Nyelv

en: Public
hu: Nyilvános

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Links
hu: Hivatkozások

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Types
hu: Típusok

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Label
hu: Címke

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: ID
hu: Azonosító

en: Advanced search
hu: Részletes keresés

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Good
hu: Jó

en: Url
hu: Webcím

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: %time ago
hu: %time óta

en: Authored by
hu: Szerző

en: 1 year
hu: 1 év

en: Desc
hu: Csökk

en: @count comments
hu: @count hozzászólás

en: Latest
hu: Utolsó

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Created date
hu: Létrehozás dátuma

en: Posted by
hu: Beküldte

en: next ›
hu: következő ›

en: Languages
hu: Nyelvek

en: plus
hu: plusz

en: Scope
hu: Hatókör

en: Changed
hu: Módosítva

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: 1 month
hu: 1 hónap

en: Last changed
hu: Utolsó módosítás

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: 1 week
hu: 1 hét

en: Request
hu: Felkérés

en: Global
hu: Általános

en: Wallet
hu: Tárca

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: Local
hu: Helyi

en: Offset
hu: Eltolás

en: Containing any of the words
hu: Tartalmazza ezen szavak bármelyikét

en: Containing the phrase
hu: Tartalmazza pontosan ezt a kifejezést

en: Containing none of the words
hu: Ne tartalmazza ezeket a szavakat

en: Only of the type(s)
hu: Csak az ilyen tartalmakban

en: Keyword relevance
hu: Találati pontosság

en: Number of comments
hu: Megjegyzések száma

en: Member
hu: Tag

en: Add @type
hu: @type hozzáadása

en: More...
hu: Tovább…

en: Ads
hu: Hirdetések

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: Search index
hu: Keresési index

en: @interval ago
hu: @interval ideje

en: - Any -
hu: - Bármely -

en: Comment count
hu: Hozzászólások száma

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Data source
hu: Adatforrás

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Expiry date
hu: Lejárat dátuma

en: Offer
hu: Ajánlat

en: Edit URL
hu: Webcím szerkesztése

en: Search result
hu: Keresés eredménye

en: Asc
hu: Növ

en: %time hence
hu: %time óta

en: Master
hu: Mester

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: Date in the form of CCYYMMDD.
hu: A dátum ÉÉÉÉHHNN formátumban.

en: Edit categories
hu: Kategóriák szerkesztése

en: Edit types
hu: Típusok szerkesztése

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Plural label
hu: Többes számú címke

en: @interval hence
hu: @interval múlva
