Small ads (2.0.10) - en to az translation catalogue (63 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Language
az: Dil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Links
az: Linklər

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Types
az: Tiplər

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Taxonomy term
az: Taksanomiya termini

en: Save
az: Saxla

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: Keywords
az: Açar söz

en: ID
az: İD

en: Advanced search
az: Əlavə axtarış

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Good
az: Yaxşı

en: Never
az: Heç vaxt

en: Visibility
az: Görünüş

en: Comment
az: Şərh

en: %time ago
az: %time əvvəl

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: next ›
az: növbəti ›

en: Languages
az: Dillər

en: Map
az: Xəritə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Last changed
az: Son dəyişdirilən

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Global
az: Qlobal

en: Offset
az: Ofset

en: Containing any of the words
az: Tərkibində hər hansı bir söz var

en: Containing the phrase
az: İfadəsi olan

en: Containing none of the words
az: Sözlərin heç birini ehtiva etmir

en: Only of the type(s)
az: Yalnız növ(lər)dən

en: Keyword relevance
az: Açar söz uyğunluğu

en: Number of comments
az: Şərhlərin sayı

en: Add @type
az: @type əlavə edin

en: Temporary
az: Müvəqqəti

en: Search index
az: Axtarış indeksi

en: @interval ago
az: @interval əvvəl

en: Comment count
az: Şərh sayı

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Edit URL
az: URL-i redaktə edin
