Small ads (2.0.11) - en to be translation catalogue (61 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Language
be: Мова

en: Public
be: Публічнае

en: Categories
be: Катэгорыі

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Links
be: Спасылкі

en: Reset
be: Скінуць

en: Weight
be: Вага

en: Image
be: Малюнак

en: Types
be: Тыпы

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Taxonomy term
be: Тэрмін таксаноміі

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Advanced search
be: Пашыраны пошук

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Good
be: Добры

en: Never
be: Ніколі

en: Visibility
be: Бачнасць

en: Comment
be: Каментар

en: %time ago
be: %time таму

en: Authored by
be: Аўтар:

en: 1 year
be: 1 год

en: @count comments
be: @count

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Created date
be: Дата стварэння

en: Authored on
be: Дата:

en: next ›
be: наступная ›

en: Languages
be: Мовы

en: Map
be: Мапа

en: Last changed
be: Апошняя змена

en: Apply
be: Ужыць

en: 1 week
be: 1 тыдзень

en: Containing any of the words
be: Утрымлівае нейкае са словаў

en: Containing the phrase
be: Утрымлівае фразу

en: Containing none of the words
be: Ня ўтрымлівае аніводнае са словаў

en: Only of the type(s)
be: Толькі для тыпу(-аў)

en: Keyword relevance
be: Рэлевантнасць ключавога слова

en: Number of comments
be: Колькасьць каментароў

en: Add @type
be: Дадаць @type

en: Search index
be: Індэкс пошуку

en: Comment count
be: Колькасць каментароў

en: Edit URL
be: Рэдагаваць URL

en: Search result
be: Вынік пошуку

en: %time hence
be: %time з гэтага часу
