Small ads (2.0.11) - en to mr translation catalogue (46 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Language
mr: भाषा

en: Public
mr: सार्वजनिक

en: Categories
mr: केटेगरीज

en: Edit
mr: संपादन

en: Links
mr: दुवे

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Types
mr: प्रकार

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: edit
mr: संपादन

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: View
mr: बघा

en: ID
mr: आय डी

en: Advanced search
mr: विस्तृत शोध

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Good
mr: चांगला

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Comment
mr: प्रतिक्रिया

en: %time ago
mr: %time पूर्वी

en: Authored by
mr: लेखक

en: 1 year
mr: १ वर्ष

en: @count comments
mr: @count प्रतिक्रिया

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: Authored on
mr: ला लिहील्या गेले.

en: next ›
mr: पुढे ›

en: Languages
mr: भाषा

en: Containing any of the words
mr: या पैकी कुठलाही शब्द

en: Containing the phrase
mr: हे वाक्य

en: Containing none of the words
mr: यापैकी कुठलाही शब्द नको

en: Only of the type(s)
mr: केवळ याच प्रकारात

en: Lists (Views)
mr: याद्या (व्ह्यूज)
