Small ads (2.0.12) - en to my translation catalogue (40 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: List
my: စာရင်း

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Categories
my: အမျိုးအစားများ

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Types
my: အမျိုးအစားများ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Keywords
my: သော့ချက်စာလုံးများ

en: Advanced search
my: အဆင့်မြင့် ရှာဖွေခြင်း

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Good
my: ကောင်းသည်

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Comment
my: မှတ်ချက်

en: %time ago
my: လွန်ခဲ့သည့် %time က

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: @count comments
my: မှတ်ချက် @count ခု ရှိပါသည်။

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Languages
my: ဘာသာစကားများ

en: 1 week
my: ၁ ပတ်

en: - All -
my: - အားလုံး -

en: Search result
my: ရှာဖွေမှုရလာဒ်

en: Display error message
my: အမှားအယွင်း အချက်အလက်ကို ဖော်ပြရန်
