Small ads (2.0.13) - en to af translation catalogue (40 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Language
af: Taal

en: Categories
af: Kategorieë

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Types
af: Tipes

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Advanced search
af: Gevorderde soektog

en: User
af: Gebruiker

en: All
af: Alle

en: Page
af: Bladsy

en: Never
af: Nooit

en: Visibility
af: Sigbaarheid.

en: Comment
af: Kommentaar

en: %time ago
af: %time gelede

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: next ›
af: volgende ›

en: Languages
af: Tale

en: 1 month
af: 1 maand

en: Apply
af: Pas toe

en: Containing any of the words
af: Bevat enige van die woorde

en: Containing the phrase
af: Bevat die frase

en: Containing none of the words
af: Bevat geen van die woorde nie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
