Small ads (2.0.13) - en to is translation catalogue (53 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Next
is: Næsta

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Description
is: Lýsing

en: Language
is: Tungumál

en: Categories
is: Flokkar

en: Edit
is: Breyta

en: Links
is: Hlekkir

en: Reset
is: Endursetja

en: Weight
is: Vægi

en: Image
is: Mynd

en: Types
is: Tegundir

en: Category
is: Flokkur

en: Settings
is: Stillingar

en: edit
is: breyta

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: View
is: Skoða

en: URL
is: vefslóð

en: Keywords
is: Lykilorð

en: ID
is: Kenni

en: Advanced search
is: Ítarleg leit

en: User
is: Notandi

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Good
is: Gott

en: Never
is: Aldrei

en: Visibility
is: Sýnileiki

en: Comment
is: Ummæli

en: %time ago
is: %time síðan

en: Authored by
is: Höfundur

en: @count comments
is: @count ummæli

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Created date
is: Dags. stofnað

en: next ›
is: næsta ›

en: Languages
is: Tungumál

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: 1 week
is: 1 vika

en: Containing any of the words
is: Inniheldur eitthvert af orðunum

en: Containing the phrase
is: Inniheldur frasann

en: Containing none of the words
is: Inniheldur ekki orðin

en: Add @type
is: Bæta við @type

en: More...
is: Meira...

en: Temporary
is: Tímabundið

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Offer
is: Tilboð
