Small ads (2.0.13) - en to lv translation catalogue (70 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: List
lv: Saraksts

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Edit
lv: Labot

en: Links
lv: Saites

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Image
lv: Attēls

en: Types
lv: Veidi

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: View
lv: Skatīt

en: Keywords
lv: Atslēgvārdi

en: Advanced search
lv: Paplašinātā meklēšana

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Good
lv: Labs

en: Never
lv: Nekad

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Comment
lv: Komentārs

en: %time ago
lv: pirms %time

en: Authored by
lv: Autors

en: 1 year
lv: 1 gads

en: Desc
lv: Dilst.

en: @count comments
lv: @count komentāri

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Created date
lv: Izveides datums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Languages
lv: Valodas

en: Map
lv: Karte

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Last changed
lv: Pēdējo reizi mainīts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: @count months
lv: @count mēneši

en: Global
lv: Globāls

en: Group node
lv: Grupas mezgls

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Containing any of the words
lv: Satur jebkurus no vārdiem

en: Containing the phrase
lv: Satur frāzi

en: Containing none of the words
lv: Nestur nevienu no vārdiem

en: Only of the type(s)
lv: Tikai veids(i)

en: Keyword relevance
lv: Atslēgas vārdu atbilstība

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Add @type
lv: Pievienot @type

en: More...
lv: Vairāk...

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: @interval ago
lv: pirms @interval

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Offer
lv: Piedāvājums

en: Edit URL
lv: Labot URL

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Full HTML
lv: Pilns HTML
