Small ads (2.0.15) - en to os translation catalogue (19 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Language
os: Æвзаг

en: Categories
os: Категоритæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Types
os: Типтæ

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
