Small ads (2.0.2) - en to te translation catalogue (47 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Description
te: వివరణ

en: Language
te: భాష

en: Public
te: బహిరంగ

en: Categories
te: వర్గాలు

en: Edit
te: మార్చు

en: Links
te: లంకెలు

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Types
te: రకాలు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: edit
te: మార్చు

en: Taxonomy term
te: వర్గీకరణ పదం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: View
te: చూడు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Good
te: మంచి

en: Comment
te: వ్యాఖ్య

en: %time ago
te: %time క్రితం

en: 1 year
te: 1 సంవత్సరం

en: @count comments
te: @count వ్యాఖ్యలు

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Languages
te: భాషలు

en: ‹ Previous
te: ‹ మునుపటి

en: Next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: 1 week
te: 1 వారం

en: @count months
te: @count నెలలు

en: Number of comments
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య

en: - Any -
te: - ఏదైనా -

en: Comment count
te: వ్యాఖ్యల సంఖ్య

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »

en: Full HTML
te: పూర్తి HTML
