Small ads (2.0.3) - en to cy translation catalogue (48 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Next
cy: Nesaf

en: Delete
cy: Dileu

en: Type
cy: Math

en: List
cy: Rhestr

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Language
cy: Iaith

en: Categories
cy: Categorïau

en: Edit
cy: Golygu

en: Links
cy: Dolenni

en: Reset
cy: Ailosod

en: Weight
cy: Pwysau

en: Image
cy: Delwedd

en: Types
cy: Mathau

en: Category
cy: Categori

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Name
cy: Enw

en: edit
cy: golygu

en: Taxonomy term
cy: Term tacsonomi

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Keywords
cy: Geiriau allweddol

en: Advanced search
cy: Chwiliad uwch

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Visibility
cy: Gwelededd

en: Comment
cy: Sylw

en: %time ago
cy: %time yn ôl

en: Authored by
cy: Wedi ei awduro gan

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Created date
cy: Dyddiad y crewyd

en: next ›
cy: nesaf >

en: Languages
cy: Ieithoedd

en: Apply
cy: Ceisio

en: Global
cy: Eang

en: Offset
cy: Ongli

en: Containing any of the words
cy: Yn cynnwys unrhyw un o'r geiriau

en: Containing the phrase
cy: Yn cynnwys y brawddeg

en: Containing none of the words
cy: Ddim yn cynnwys un o'r geiriau

en: Only of the type(s)
cy: Dim ond y math(au)

en: Keyword relevance
cy: Allweddair perthnasol

en: Number of comments
cy: Nifer o sylwadau

en: Add @type
cy: Ychwanegu @type

en: Temporary
cy: Dros dro

en: Comment count
cy: Cyfrifiad sylw

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
