Small ads (2.0.3) - en to ga translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Language
ga: Teanga

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Category
ga: Ábhar

en: View
ga: Féach ar

en: Good
ga: Réasúnta

en: %time ago
ga: %time ó shin

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Donate
ga: Deonaigh

en: 1 month
ga: mí amháin

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: 1 week
ga: seachtain amháin

en: @count months
ga: @count mí

en: - Any -
ga: - Iad uile -
