Small ads (2.0.3) - en to kk translation catalogue (41 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Categories
kk: Категория

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Image
kk: Сурет

en: Types
kk: Типтар

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Visibility
kk: Көріну

en: Comment
kk: Пікір

en: Authored by
kk: Автор

en: 1 year
kk: @count жыл

en: next ›
kk: келесі ›

en: Languages
kk: Тілдер

en: 1 week
kk: @count апта

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Number of comments
kk: Пікірлер саны

en: Comment count
kk: Пікір санау
