Small ads (2.0.5) - en to fa translation catalogue (60 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Next
fa: بعدی

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: List
fa: فهرست

en: Description
fa: توضیحات

en: Language
fa: زبان

en: Public
fa: عمومی

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Edit
fa: ویرایش

en: Links
fa: پیوندها

en: Weight
fa: وزن

en: Image
fa: تصویر

en: Types
fa: انواع

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: URL
fa: نشانی

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: ID
fa: شناسه

en: Advanced search
fa: جستجوی پیشرفته

en: User
fa: کاربر

en: Good
fa: خوب

en: Url
fa: نشانی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: %time ago
fa: %time قبل

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: 1 year
fa: یک سال

en: @count comments
fa: @count دیدگاه

en: Created date
fa: تاریخ ایجاد

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Map
fa: نقشه

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Last changed
fa: آخرین تغییر

en: 1 week
fa: ۱ هفته

en: Global
fa: سراسری

en: Containing any of the words
fa: شامل هر یک از کلمات

en: Containing the phrase
fa: شامل عبارت

en: Containing none of the words
fa: شامل هیچ یک از کلمات

en: Only of the type(s)
fa: تنها از نوع(انواع) محتوای

en: Keyword relevance
fa: ارتباط کلمه کلیدی

en: Number of comments
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: Add @type
fa: افزودن @type

en: Ads
fa: تبلیغات

en: Temporary
fa: موقت

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: @interval ago
fa: @interval پیش

en: - Any -
fa: - هر -

en: Comment count
fa: تعداد دیدگاه‌ها

en: - All -
fa: - همه -

en: Expiry date
fa: تاریخ انقضا

en: Offer
fa: پیشنهاد

en: Edit URL
fa: ویرایش آدرس

en: Search result
fa: نتایج جستجو

en: Date in the form of CCYYMMDD.
fa: تاریخ در قالب CCYYMMDD
